O SPOLEČNOSTI

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. 

 

Kdo jsme? S čím vám pomůžeme? A proč byste měli zvolit zrovna naši společnost? Spousta otázek, na které v článku dostanete odpovědi!

POMŮŽEME VÁM S:

  • výběrem a nákupem domácí elektroniky, výpočetní techniky a síťových prvků

  • se správným fungováním domácích i firemních počítačových sítí včetně jejich zabezpečení

  • s pozáručním servisem vybrané elektroniky a výpočetní techniky

  • Se správou serverů a zálohováním

Proč jsme se rozhodli vstoupit na tak konkurenční prostředí, jako je trh s elektrem?

Je to jednoduché: chceme dělat věci jinak. Před lety jsme začínali jako firma, která zajišťovala mimozáruční servis notebooků, počítačů, tabletů a mobilních telefonů. Tak jsme dostali šanci blíže poznat naše zákazníky. A to i s jejich problémy, se kterými za námi do servisu přicházeli. Zjistili jsme, že většina zárodků budoucích nesnází vzniká tak, že zákazníci koupili nevhodný výrobek. Nikdo jim neporadil se správným používáním nebo se prostě spolehli na nízkou cenu. Řekli jsme si: Není čas tyto věci změnit? Není lepší při prodeji poradit a včas předejít budoucím komplikacím?

Proto jsme se rozhodli, že vám pomůžeme už při výběru. Nebojte se, nebudeme vás tlačit do nákupu nejdražších výrobků. Doporučíme vám ty, co nejlépe poslouží vaším požadavkům.

Jak už víte, nejsme jen ti, co vám něco prodají a tím jejich práce skončí. Kromě rady při nákupu vám zajistíme i správné fungování výpočetní techniky – pomůžeme i se správou serverů a firemních i domácích sítí.

Zboží, co si u nás můžete koupit, vybíráme pečlivě. Důraz klademe na kvalitu a maximální možnost využití. I tak se může stát, že výrobek přestane správně fungovat. V případě, že k poruše dojde i mimo období záruky nebo se na závadu záruka nevztahuje, pomůžeme vám s pozáručním servisem.